Sejfy domowe

Sejfy

Wszystkim zależy na bezpieczeństwie swojej gotówki czy istotnych dokumentów. Z pomocą przychodzą sejfy metalowe, w których trzymać możemy nasze dobra materialne. Takie sejfy mogą być przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i biznesowego. W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej lub posiadania firmy będzie to idealne rozwiązanie.

Z kolei sejfy domowe są mniej zaawansowane, jednak wystarczająco, by służyć rodzinom do przechowywania pieniędzy, biżuterii, kosztowności, dokumentów czy cennych pamiątek. Taki sejf można umieścić w dowolnym miejscu, dodatkowo jest przytwierdzenia go na stałe do ściany lub podłogi. Dzięki temu unikniemy kradzieży całego sejfu łącznie z zawartością.

Jaka jest charakterystyka sejfów elektronicznych?

Takie sejfy wyposażone są w zamki elektroniczne, które otwierają się po wprowadzeniu wybranego przez nas wcześniej kodu PIN. Działają dzięki bateriom, a kiedy będzie zbliżał się moment ich wymiany, zostaniemy poinformowaniu o tym sygnałem dźwiękowym. Są to sejfy odpowiednie do małych firm, domów czy hoteli. Są proste w obsłudze, a ich wielkość wystarcza do przechowywania nie tylko rzeczy takich jak gotówka czy kosztowności, ale także laptopów i segregatorów.

Sejfy na pieniądze stają się coraz popularniejsze. Pozwalają one na bezpieczne trzymanie pieniędzy w domu czy w miejscu pracy. Szukając sejfu, warto rozejrzeć się w internecie – tam znajdziemy spory wybór sejfów elektronicznych. Są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy jedynie wymieniać regularnie baterie i ustawić PIN. Możemy mieć pewność, że nasze precjoza są zabezpieczone przed kradzieżą, ponieważ po trzykrotnym błędnym wpisaniu kody, sejf się blokuje.

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

Posiadamy blisko 25-letnie doświadczenie na rynku systemów składowania i akcesorii do magazynu
Jako jedna z niewielu firm w branży proponujemy bardzo bogaty asortyment produktów.
Oferujemy całą gamę regałów paletowych i półkowych, regały wspornikowe, podesty, systemy transportu bliskiego,

Powiązane wpisy